آموزش

در اینجا قصد داریم مطالبی از نور و اپتیک و لیزر که به درک و شناخت بهتر ما از پدیده ها کمک می کند با هم یاد بگیریم و به کار ببندیم…

اما قبل از آن بهتر است به سوالاتی که در ذهن شما وجود دارد پاسخ دهیم:

اولین سوالی که شاید ذهن شما را درگیر کرده باشد؛ این است که چرا اینقدر در دنیای امروز بر روی آموزش تاکید می شود. از طرفی، عده ی بسیاری می گویند ما در مدرسه و دانشگاه حجم بالایی از مطالب را فرا می گیریم ولی در زندگی روزمره از آنها استفاده نمی کنیم؛ با اینحال چرا شما باز هم قرار است به ما مطلب آموزشی یاد بدهید؟!

چرا آموزش؟

  هدف از آموزش این است که دنیا را جایی بهتر برای زیستن کنیم.

اگر با یادگیری دانشی به وضعیتی بهتر در زندگی خود و اطرافیان و جامعه مان دست پیدا کنیم؛ این دانش مفید، ارزشمند و یاد گرفتنی است.

انباشتن حفظیات جز کلافه گی و خستگی چیزی به بار نمی آورد؛ عضله حافظه ما قوی می شود ولی عضلات دیگر نامتقارن و ناموزون رشد می کند.

امیدواریم که بتوانیم با یادگیری مطالب ارزشمند دانش نور و اپتیک و لیزر گام رو به جلویی برای بهتر زیستن در این دنیا برداریم.

اشتیاق برای مطالعه بیشتر و کاربردی تر، شرکت در سمینارها و نمایشگاه های مرتبط و لذت از حضور در کلاس های درسی و صد البته گرفتن نمرات درخشان در امتحانات پایان ترم از دیگر اهداف جانبی این آموزش ها است.

چرا اینهمه آموزش؟

   چه مطالبی قرار است یاد بگیریم؟

در مجله آموزشی تک فام سازان شفا موارد زیر به تفکیک ارائه خواهند شد:

  • اپتیک مقدماتی
  • اپتیک پیشرفته

  • لیزر مقدماتی 
  • لیزر پیشرفته

  • لیزر پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *